(067) 913-95-95   (063) 913-95-95

Спорядження та аксесуари для стрілецького спорту
Тюнінг зброї

Компенсатор HR12COMP (02-0000026)

Компенсатор HR12Comp призначений для використання на гладкоствольних рушницях 12 калібру, обладнаних прицільною планкою та подовженим дульним звуженням. Технічні характеристики HR12Comp (ефективність зниження віддачі та підкидання, швидкість встановлення та демонтажу, можливість використання будь-яких дульних звужень) роблять його привабливим для всіх стрільців-спортсменів, які беруть участь у змаганнях з практичної стрільби у відкритому та модифікованому класах.

Збільшена рукоятка затвору від HR для Benelli M2 (02-0000021/22)

Збільшена рукоятка затвора Big Flat, виробництво компанії Hot Range  (UA).
Призначена для встановлення на напівавтоматичні рушниці Benelli M1 / M2 / Beretta Xtrema / AL391 замість штатної рукояті.
За рахунок більшого розміру і продуманої форми полегшує процес перезарядки зброї, забезпечує кращий контакт з рукою стрільця.  Проста і зручна в установці.
Всі края рукоятки згладжені для безпеки стрілка.

MonoTube від XRAIL (02-0000012)

Магазин типу MonoTube від XRAIL є не звичайним магазином збільшеної місткості, а єдиним можливим варіантом для тих хто бажає займатись глибокою модернізацією Benelli M2. Завдяки власному (дублюючому) стопору подавача цей магазин дозволяє змінювати геометрію вікна заряджання без жодних ризиків для нормального функціонування рушниці. Одночасно, якщо ви маєте якісь проблеми через невдалий “запил” вашого вікна, магазин  MonoTube повністю вирішить їх.

Пружина фірми Nordic (02-0000009)

Пружина з вуглецевої сталі фірми Nordic Componetns (США) забезпечить надійну подачу патрона як в спортивній, так і в мисливській зброї. Призначена для заміни штатних пружин трубчастих підствольних магазинів.

Пружина підходить під всі типи подовжувачів магазинів фірми Nordic Components.

Магнітний тримач набоїв MPL King Competition (02-0000017)

Магнітний  тримач набоїв MPL King Competition - розроблений діючим чемпіоном світу з практичної стрільби — Kim Leppanen (Фінляндія).

З допомогою MPL, ви отримаєте первагу при заряджанні зброї в розрядженному положенні.

Тренажер для холостих тренувань з практичної стрільби ZPG-2 (odt-tr-01)

Тренажер для холостих тренувань з практичної стрільби ZPG-2 являє собою розбірну конструкцію, що вміщується в спеціальну сумку-чохол довжиною менше метра, вагою трохи більше 5 кілограмів. Збирання чи розбирання конструкції займає не більше 10 хвилин.
Універсальність
Функція регулювання висоти/ширини всіх складових дозволяє налаштувати тренажер під будь-якого користувача та імітувати всі основні ситуації, що необхідно відпрацювати в холостих тренуваннях
Технологічність
По суті тренажер складається всього з 5 відмінних деталей (3 кріплення, 2 трубки), якщо не враховувати декілька заглушок та м'якого оздоблення ніжок, що запобігає псуванню підлоги. Всі деталі взаємозамінні та абсолютно уніфіковані.
Транспортабельність
Як видно з нашого відео, збирання/розбирання тренажеру займає менше 10 хвилин, а тренажер складений до сумки може не тільки перевозитись у власному автомобілі, а й цілком бути ручною поклажею в громадському транспорті. Як ми зазначали довжина тренажеру складеного в чохол не перевищує 1 метру, а вага складає приблизно 5 кілограмів.
Міцність
Сама конструкція виготовлена з металу, а чохол зшито з дуже якісної тканини (Cordura 1000).