(067) 913-95-95   (063) 913-95-95

Спорядження та аксесуари для стрілецького спорту
Тюнінг зброї


27
324
478
56
62
77
88
91
104
124
Артикул: 10-0000027

Nitecore TUBE

Доставка (підраховується окремо): Кур'єрська доставка (Нова пошта, т.д.) - 0,00 грн.

  Самий компактний і в той же час володіє відмінною продуктивністю наключний ліхтарик виробництва компанії Nitecore - це Nitecore TUBE. Володіючи зовсім невеликими габаритними розміру ліхтарик з чудовою для свого класу продуктивністю, яка здійснюватись за рахунок спільної роботи акумулятора і одного світлодіода. Перевагами ліхтаря Nitecore TUBE є вбудований літієво-іонний акумулятор, який забезпечить безперервну роботу протягом 48 годин, ще одним достоїнством є наявність продуктивного світлодіода потужність якого складає цілих 45 люмен.

  Представлений вибір кольорів забезпечить широку сферу використання, тим самим перетворивши ліхтарик в додатковий аксесуар на кожен день. Володіючи компактними габаритними розмірами, які складають 56.5 мм в довжину і 21мм в ширину, і невеликою вагою який складає 9.6 грам.

  Світлодіод

  Компактний, наключный ліхтар оснащений високопродуктивним світлодіодом американського виробництва. Джерело світла має відмінні у порівнянні з аналогічними ліхтарями  показниками потужності в 45 люмен. З такою потужність світлового потоку ліхтар може бути використаний як для щоденного використання, так і на час подорожей та різних надзвичайних ситуацій. А з інтенсивністю світлового потоку в 150cd промінь світла придбаний більш насиченого, більш яскравого світіння що буде приємно позначатися на висвітленні предметів. Nitecore TUBE володіючи такими чудовими якостями продуктивності, ліхтар виробляє промінь світла протяжність до 24 метрів.

  Оптимально вибране відстань закріплення світлодіода в корпусі забезпечує широкий кут засвічення в 100°, тим самим гарантуючи освітлення периферійного зору.

  Управління

  Управління кишеньковим ліхтариком проводиться за рахунок всього однієї кнопки. Наявність однієї кнопки управління розміщеної на передній частині ліхтаря, дасть можливість перемикання всіх режимів з використанням одного пальця, таких як: низький і високий. Кнопка має трохи опуклу форму, що навіть у темряві стане для Вас перевагою при включенні TUBE'а.

  Режими

  Так як ліхтар оснащений однією центральною кнопкою управління, він працює в двох режимах яскравості, і маючи у функціоналі спеціальні режими для моментального доступу до високого режиму, та унікального в своїй практичності - плавної зміни яскравості.

  Для того щоб активувати режим яскравості низької потужності в 1 люмен, слід виконати одинарне натискання на кнопку увімкнення/вимкнення. Для того, щоб вийти з встановленого режиму і зробити виключення ліхтаря слід повторно натиснути на кнопку увімкнення/вимкнення.

  Для того щоб активувати режим яскравості високої потужності 45 люмен, слід виконати подвійне натискання на кнопку увімкнення/вимкнення. Для того, щоб вийти з встановленого режиму і зробити виключення ліхтаря слід повторно натиснути на кнопку увімкнення/вимкнення.

  Для того щоб активувати ліхтар моментальним включенням високого режиму, слід натиснути і утримувати кнопку включення/вимикання протягом однієї секунди і активується яскравість в 45 люмен. Для того, щоб вийти з встановленого режиму і зробити виключення ліхтаря слід повторно натиснути на кнопку увімкнення/вимкнення.

  Особливістю і унікальною перевагою невеликого за габаритами ліхтарика Nitecore TUBE є режим плавного зміни яскравості в автоматичному режимі. Даний режим надає можливість плавної зміни яскравості від низького режиму до високого, тобто від 1-45 люмен. В такому режимі у користувача з'являється можливість вибрати потрібну яскравість не відповідає вказаним значенням в режимах, і зможете виставити, наприклад, 26 люмен або 14 люмен (значення яскравості обрані випадковим чином).

  Для того щоб активувати режим плавного зміни яскравості, слід виконати наступні дії.

  • Активувати низький режим яскравості.
  • Натиснути і утримувати кнопку протягом однієї секунди.
  • Після вибору потрібної яскравості, відпустіть кнопку.  

  Технології

  Індикатор живлення

  Ліхтар включає в свій функціонал вбудований індикатор живлення синього кольору. За допомогою даного ліхтаря можна легко визначити статус зарядки, якщо індикатор горить при підключенні кабелю живлення, означає те акумулятор не заряджається повністю і поновлюється процес зарядки. Після того як ліхтар відключить індикатор, то процес зарядки завершений.

  Інтелектуальна безпечна зарядка

  Забезпечить ідеальну захист від:

  • Перезаряду
  • Перерозряду
  • Короткого замикання
  • Завершення зарядки, якщо акумулятор заряджений на 100%

  Технологія IP65

  Компанія впровадила в наключний ліхтар технологію стандарту IP65. Дана технологія надає перевагу забезпечуючи захист від вологи і пилу. IP65 передбачає  використання ліхтаря в будь якому вологому середовищі.

  Micro-USB порт

  Наявність широко розповсюдженого USB-порту, дозволяє заряджати ліхтар від будь-якого джерела живлення який має стандартний вихід USB 2.0. Зарядка здійснюється дуже простим способом при наявності USB кабелю  з переходом від USB -> micro-USB.

  Матеріали

  Для виготовлення Nitecore TUBE використовувалися якісні та надійні матеріали.

  Корпус виготовлений з міцного, ударостійкого і еластичного матеріалу - полікарбонату. Полікарбонат є легким матеріалом з видатною ударостійкість, в основному даний матеріал використовується в електроніці, в системах безпеки, в медицині і навіть у літаках.

  Сталеве кільце розміщене на торці корпуса ліхтаря, що складаються з двох частин  виготовлений з якісної сталі і фіксовано закріплене в корпусі, яке витримує вага до 35 кг

  Основні особливості та інновації

  • Використовує один високопродуктивний світлодіод, максимальним світловим потоком 45 люмен
  • Максимальна дальність світлового потоку 24 метри
  • Компактний і ультралегкий з вагою всього 9.6 г
  • Плавна зміна яскравості від 1 до 45 люмен
  • Практичний у застосуванні широкий кут засвічення в 100°
  • Зручна бічна багатофункціональна кнопка живлення
  • Інтегрований літієво-іонний акумулятор з можливістю зарядки через micro-USB
  • Корпус з міцного і еластичного полікарбонату
  • Сталеве кільце для кріплення на ключі

   

  ХАРАКТЕРИСТИКИ

  ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ: 56.5 x 21 x 8мм

  ВАГА: 9.6г

  ДЖЕРЕЛО СВІТЛА (СВІТЛОДІОД): 1 x світлодіод

  МАКСИМАЛЬНИЙ СВІТЛОВИЙ ПОТІК: 45 люмен (150cd)

  ФОКУСУВАННЯ ПРОМЕНЯ: нет

  ЦИФРОВА СТАБІЛІЗАЦІЯ СТРУМУ: есть

  РЕФЛЕКТОР: відсутній

  ЛІНЗА: відсутня

  ПОКРИТТЯ КОРПУСУ: корпус з міцного полікарбонату

  КЛАС ЗАХИСТУ: IP65

  ЗАНУРЕННЯ В ВОДУ: не рекомендується

  МАКСИМАЛЬНА ДАЛЬНІСТЬ ПРОМЕНЯ: 24 метри

  КІЛЬКІСТЬ РЕЖИМІВ РОБОТИ: 2 режими

  ЕЛЕМЕНТИ ЖИВЛЕННЯ вбудований Li-Ion акумулятор

  ПЛАВНА ЗМІНА ЯСКРАВОСТІ: присутня

  КУТ ЗАСВІЧЕННЯ: 100°

  ЗАРЯДКА ЧЕРЕЗ MICRO USB-ПОРТ: присутня

  РЕЖИМИ РОБОТИ

  МІНІМАЛЬНИЙ         1 люмен

  МАКСИМАЛЬНИЙ     45 люмен

  ЧАС РОБОТИ

  МІНІМАЛЬНИЙ         48 ГОДИН

  МАКСИМАЛЬНИЙ      1 година

  КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • ліхтар Nitecore TUBE
  • кільце для кріплення на ключі
  • фірмова упаковка Nitecore
  • інструкція українською мовою

Відгуки

Ще нема відгуків